15.4 C
İstanbul
17 Kasım Salı, 2020
Ana Sayfa A Rüyada At Görmek Hakkında Yapılan Tabirler

Rüyada At Görmek Hakkında Yapılan Tabirler

Rüyada at görmek, rüyayı gören kişinin hayatına planladığı alanlarda yükselmesine işarettir. Bu planlanan yükselme iş hayatında olabilir veya arkadaşları arasında sayılıp sevilmeye yorumlanabilir. Bazı rüya tâbircilerine göre rüyada at at görmek, göre bolluk bereket ve paraya delalettir. Genel olarak rüyada at görmek hayra yorumlanır çoğunlukla güzel anlamlar çıkarılır ve hayırlıdır.

Beyaz At Görmek

Beyaz at görmek, rüyayı gören kişinin karakter olarak saf ve temiz bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Karşısına çıkacak kısmetin de kendisi gibi olacağı ve bu yüzden mutluluğu en kısa sürede bulacağına yorumlanır.

Siyah At Görmek

Bazı rüya tâbircilerine göre, siyah at görmek güzel sonlanacak olan bir işe, bu iş gerçekleşene kadar ise kısa süreli de olsa zorluklar ile karşılaşacağına yorumlanır. Başka bir rüya tabirine göre ise zor durumdayken kurtaracak maddi güze işarettir.

Rüyada Koşan At Görmek

Koşan at görmek, rüya sahibinin hedeflediği amaca yakın zamanda hızlı bir şekilde ulaşacağına ve ulaştığı hedefte uzun süre zirvede kalacağına delalettir. Bir diğer rüya tabirine göre de koşan at görmek rüyayı gören kişinin hayatına hızlı bir şekilde birinin dahil olacağına ve onu çok mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada At Çiftliği Görmek

At çiftliği görmek rüyayı gören kişinin birikmiş olan mal varlığının önüne gelen fırsatı değerlendirmesi ile artacağına işaret eder. Eğer rüya sahibinin henüz bir birikimi yok ise bile birikim yapmaya başlaması gerek olduğuna yorumlanabilir.

Rüyada At Sevmek

At sevmek, rüyayı gören kişinin olumsuz gördüğü olaylara aslında iyi yönden baktığında olumlu yönlerini görebileceğine ve bu olayların onun hayatında güzel yerlere gelmesi için vesile olacağına işarettir bununla beraber rüya sahibinin hayatına alacağı kişiyi çok seveceğini işaret etmektedir.

Rüyada Ata Binmek

Ata binmek, rüya sahibinin uzun süredir ve çok çabaladığı bir olayın hakkında hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına ve uzun bir süre boyunca rahata erip mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağının göstergesi olarak kabul edilir.

Zeynep Candan
Zeynep Candan
1991 İstanbul doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu, editörlük alanında 10 yıldan beri faaliyet göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Okumalısınız

Rüyada Çanta Görmek Ne Anlam İfade Eder

Rüyada Çanta Görmek, rüya sahibinin hayatı hakkında yaptığı gelecek planlarının gerçekleşeceğine yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, rüyayı gören kişinin sevdiği bir insan...

Rüyada Balık Görmek Hakkındaki Tabirler

Rüyada balık görmek bir çok şekilde yorumlanır. Genellikle berekete, çoğalacak mala delalettir. Aynı zamanda yeni işe ve yükselecek geliri de işaret eder. Gördüğümüz rüyaların...

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada deniz görmek, rüyayı gören kişinin etrafında ya da genel anlamda kuvvetli, adil, adaletli bir devlet başkanının mevcut olduğunu görmesine işaret etmektedir. Dini rüya...

Rüyada At Görmek Hakkında Yapılan Tabirler

Rüyada at görmek, rüyayı gören kişinin hayatına planladığı alanlarda yükselmesine işarettir. Bu planlanan yükselme iş hayatında olabilir veya arkadaşları arasında sayılıp sevilmeye yorumlanabilir. Bazı...

Rüyada Para Görmek Neye Delalettir

Rüyada para görmek çoğu zaman hayırlara ve güzel haberlere delalet eder. Uzun süredir görüşülmeyen akrabalarla ve dostlarla görüşüleceğine, yeni iş ortamına, hayırlı bir yuvaya...
Biz Kimiz

Haber Bültenimize bone Ol

Ekibimizden En Son Haberleri Ve Güncellemeleri Almak İçin Posta Listemize Katılın.

Başarılı