19.4 C
İstanbul
18 Ekim Pazar, 2020
Ana Sayfa A Rüyada Ağlamak Ağladığını Görmek

Rüyada Ağlamak Ağladığını Görmek

Bu hadisenin birçok tabiri bulunmaktadır. Rüyada ağlamak, bazen kedere yorulurken bazen de sevince yorulmaktır. Genel tabirine bakıldığında sevinçli bir haber almaya, acıdan ve üzüntüden kurtulmaya, mutluluğa yorulur. Rüyanızda Allah’tan korktuğunuz için ağlıyorsanız ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder. Kederlerinizden kurtulmaya ve huzura ulaşmaya da yorulur. Gelecek günlerdeki mutluluğa işaret eden bu eylem, çekilen dertlerin ve sıkıntıların sonunda feraha erişilmesi anlamına gelir.

Diyanet’in hayra yorduğu rüyalardan biri olan bu olay eğer işlenen günahlar için yapılıyorsa günahların affedileceğini gösterir. Yapılan hatalardan dönüleceğine, yanlış yapmamaya delalet eder. Hatalardan ders almak anlamına da gelir. Rüyanızda ağlarken çok gözyaşı döküyorsanız rızıklarınızın helal olacağını gösterir. Rüyasında ağlayan kimse çabaları sonunda helal rızk ve kazanç eder. Kişinin kazancı bereketlenir ve ailesiyle birlikte rahata erer.

Rüyada Hıçkıra Hıçkıra Ağlamak

Bu rüya, hayırlı bir rüyadır. En kısa zamanda gerçekleşecek olan hayırlı olaylara delalet eder. Rüyada hıçkıra hıçkıra dökülen gözyaşları kişinin sıkıntılarından kurtulacağını gösterir. Ferahlamaya ve huzura delalet eden bu rüyada kişi artık sıkıntı çekmeyecektir. Rüyada çok gözyaşı dökmek hakkıyla elde edilen kazançlara işaret eder. Temiz ve helal rızk kazanacağını gösterir. Gözyaşları para anlamına gelir. Rüyasında hıçkıra hıçkıra ağlayan kimse maddi sıkıntılarını atlatır ve bol rızka kavuşur. Kazandığı helal parayla hayırlı bir hayat yaşamaya başlar ve sıkıntı yüzü görmeden yaşamaya devam eder.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak

Rüyada başkası için ağlamak, rüyayı gören kişinin yufka yürekli olduğunu ve herkese karşı merhametli olduğunu gösterir. Rüyada başkası için ağladığını gören kimse etrafındakilere yardım etmeyi seven ve daima yardım peşinde koşan bir kişidir.

Rüyada Birine Sarılıp Ağlamak

Rüyada birine sarılıp ağlamak rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyaç duyacağını ve birinden yardım isteyeceğine delalet eder. Başa gelen kötü olaylardan sonra rüyayı gören kişinin de yardımıyla çok çabuk atlatılacağına, ilerleyen günlerde zor zamanlar yaşansa da yapılan iyilikler sayesinde ayağa kalkılacağına da tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Bu rüya pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında bağırarak ağlayan kimsenin hatalara düşeceği ya da günaha gireceği söylenir. Rüyasında bağırarak ağlayan kişi sorunlarla boğuşur ve yaptığı hatalar yüzünden yakınlarının üzülmesine neden olur. Bu rüyayı gören kişi bilerek ve isteyerek hatalar yapmaya devam eder ve yaptığı hataları savunmaya devam eder. İşlediği günahları kabullenmeden devam eden kişi kendini ve yakınları üzmeye devam eder.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Bu rüya dini anlamda hayırlı bir rüyadır. Rüyasında sevinçten ağlayan kişi çevresindeki insanlara güven verir ve verdiği sözleri tutarak onları mutlu eder. Rüyasında sevinçten ağlayan kimseyi mutlu ve müjdeli haberler beklemektedir. Hayatı düzene girecek olan bu kişinin aile yaşamı ve günlük yaşantısı da düzene girerek daha güzel bir hal alacaktır.

Enise KOÇ
Enise KOÇ
Enise KOÇ 1991 yılında Yalova ’da doğmuştur. Aslen Eskişehir'lidir. 2008 yılından beri İngiltere, Londra 'da yaşamaktadır. Enise KOÇ, İngiltere’de burslu olarak kazandığı Roehampton Üniversitesi’nde İngilizce öğretmenliği bölümünde okuyarak mezun oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Okumalısınız

Rüyada Çanta Görmek Ne Anlam İfade Eder

Rüyada Çanta Görmek, rüya sahibinin hayatı hakkında yaptığı gelecek planlarının gerçekleşeceğine yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, rüyayı gören kişinin sevdiği bir insan...

Rüyada Balık Görmek Hakkındaki Tabirler

Rüyada balık görmek bir çok şekilde yorumlanır. Genellikle berekete, çoğalacak mala delalettir. Aynı zamanda yeni işe ve yükselecek geliri de işaret eder. Gördüğümüz rüyaların...

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada deniz görmek, rüyayı gören kişinin etrafında ya da genel anlamda kuvvetli, adil, adaletli bir devlet başkanının mevcut olduğunu görmesine işaret etmektedir. Dini rüya...

Rüyada At Görmek Hakkında Yapılan Tabirler

Rüyada at görmek, rüyayı gören kişinin hayatına planladığı alanlarda yükselmesine işarettir. Bu planlanan yükselme iş hayatında olabilir veya arkadaşları arasında sayılıp sevilmeye yorumlanabilir. Bazı...

Rüyada Para Görmek Neye Delalettir

Rüyada para görmek çoğu zaman hayırlara ve güzel haberlere delalet eder. Uzun süredir görüşülmeyen akrabalarla ve dostlarla görüşüleceğine, yeni iş ortamına, hayırlı bir yuvaya...
Biz Kimiz

Haber Bültenimize bone Ol

Ekibimizden En Son Haberleri Ve Güncellemeleri Almak İçin Posta Listemize Katılın.

Başarılı