ruyatabirleriburada.com’a mail adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şikayet, öneri ve talebinizi değerlendirecek ve size yardımcı olacağız. Siz kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gerekli durumlarda mail adresimize e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

Sizin taleplerinize ve şikayetlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Okuyucu temsilcilerimiz göndereceğiniz veya göndermiş olduğunuz mail, en geç 3 iş günü içerisinde okunacak, değerlendirilecek ve cevap verilecektir. Sitemizde bulunan içeriklerin çalındığını veya kopyalandığını gördüyseniz mail adresimize e-posta göndermeniz önemle rica olunur.

Telif ve Reklam Başvurusu İçin İletişim Adresimiz
ruyatabirleriburada.com editörleri ile iletişime geçmeniz gereken bir durum olduğunda hi@ruyatabirleriburada.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir telif durumu şikayeti alındığında 3 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilecek ve gerekli hukuki işlemler uygulanacaktır.

ruyatabirleriburada.com’a reklam vermek veya reklam konusunda bilgi almak için yine aynı mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ulaştırdığınız e-postanız 3 iş günü içerisinde incelenip size dönüş yapılacaktır.

Yazılarımız veya diğer içeriklerimizin içerisinde yanlış bir bilgi olduğunu farkettiyseniz, yukarıda yer alan mail adresinden bizlere e-posta göndermeniz büyük önem arz eder. İçerikte bulunan hata veya hatalar düzeltilerek size geri dönüş yapılacaktır.