19.4 C
İstanbul
18 Ekim Pazar, 2020

ruyatabirleriburada.com’a mail adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Herhangi bir şikayet, öneri ve talebinizi değerlendirecek ve size yardımcı olacağız. Siz kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gerekli durumlarda mail adresimize e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

Sizin taleplerinize ve şikayetlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Okuyucu temsilcilerimiz göndereceğiniz veya göndermiş olduğunuz mail, en geç 3 iş günü içerisinde okunacak, değerlendirilecek ve cevap verilecektir. Sitemizde bulunan içeriklerin çalındığını veya kopyalandığını gördüyseniz mail adresimize e-posta göndermeniz önemle rica olunur.

Telif ve Reklam Başvurusu İçin İletişim Adresimiz
ruyatabirleriburada.com editörleri ile iletişime geçmeniz gereken bir durum olduğunda hi@ruyatabirleriburada.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir telif durumu şikayeti alındığında 3 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçilecek ve gerekli hukuki işlemler uygulanacaktır.

ruyatabirleriburada.com’a reklam vermek veya reklam konusunda bilgi almak için yine aynı mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ulaştırdığınız e-postanız 3 iş günü içerisinde incelenip size dönüş yapılacaktır.

Yazılarımız veya diğer içeriklerimizin içerisinde yanlış bir bilgi olduğunu farkettiyseniz, yukarıda yer alan mail adresinden bizlere e-posta göndermeniz büyük önem arz eder. İçerikte bulunan hata veya hatalar düzeltilerek size geri dönüş yapılacaktır.